Pomoc frankowiczom – co to naszym zdaniem znaczy?

Codziennie zajmujemy się analizowaniem spraw frankowych i pomagamy frankowiczom podjąć decyzję, czy warto pozwać bank. W 2019 roku zorganizowaliśmy nawet konferencję, by nieść pomoc frankowiczom – konferencja odbyła się na UMK w Toruniu i zgromadziła 110 kredytobiorców frankowych.

Przejdźmy do rzeczy – jak chcemy pomóc frankowiczom w 2021?

Na wspomnianej konferencji jeden z frankowiczów podszedł do nas i żartobliwie rzucił myśl: „Ryzyko zawsze jest. Strach trochę. Gdyby nie ryzyko pozwałbym bank od razu”. Długo to w nas siedziało, analizowaliśmy jak wygląda linia orzecznictwa w sprawach frankowych w Polsce. Obecnie widzimy, że w lipcu 2020 roku 90% spraw kończyło się na korzyść frankowiczów , a kolejne miesiące nie były w tej kwestii gorsze. Co zatem postanowiliśmy?

Chcesz dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku możemy przeprowadzić sprawę bez kosztów?
Skontaktuj się z nami, Bezpłatna konsultacja

Pomoc frankowiczom – przygotowaliśmy wytłumaczenie w formie wideo

Możesz przejść do interesujących Cię wątków:

Pomoc frankowiczom – wytłumaczenie

Kancelaria frankowa powinna udoskonalać proces pomoc frankowiczom 2021

Właśnie dlatego oficjalnie wprowadziliśmy usługę, która polega na tym, że jeśli Twoja sprawa frankowa spełnia określone kryteria, to możesz otrzymać od nas niezwykłą pomoc. Zupełnie nowe rozumienie pomocy frankowiczom, to kompletne przejęcie ryzyka finansowego w razie przegranej. Co to dokładnie oznacza? Zlecasz nam prowadzenie sprawy, my pokrywamy wszystkie koszty sądowe oraz wynagrodzenie mecenasów i w razie przegrania sporu z bankiem nie zapłacisz ani złotówki. Jeśli natomiast nasza pomoc okaże się skuteczna i wygramy proces, to pobierzemy ustalone w indywidualnej rozmowie success fee.

Jak wygląda proces pomoc frankowiczom 2021 krok po kroku:

 1. Dokładnie analizujemy sprawę, ponieważ bierzemy na siebie absolutnie wszystkie koszty sądowe i w przypadku przegranej tylko my będziemy stratni. Dlatego podejmujemy się tylko spraw, których wygranych jesteśmy pewni.
 2. Informujemy Cię, czy kwalifikujesz się do pomocy frankowiczom 2021, którą przygotowaliśmy.
 3. Dogadujemy wszystkie szczegóły oraz ustalamy, jaka część odzyskanych od banku pieniędzy będzie naszym wynagrodzeniem.
 4. Załatwiamy formalności.
 5. Rozpoczynamy proces.
 6. Jeśli inwestujemy własne pieniądze, to oczywistym jest fakt, że współpracujemy z kancelariami, które mają wiele sukcesów w sprawach frankowych.

Czym różni się proponowana przez nas pomoc frankowiczom od normalnej usługi w kancelarii frankowej?

Proponowana przez nas usługa gwarantuje brak kosztów. Nie poniesiesz kosztów sądowych, kosztów kancelarii, biegłego, zastępstwa procesowego itd. Po prostu zgodnie z proponowaną usługą całe ryzyko i obowiązek uiszczania kosztów jest po naszej stronie. Gdy wygramy proces frankowy – dzielimy się odzyskanymi od banku pieniędzmi. Jeśli przegramy – Ty nie tracisz ani złotówki, w Twoim życiu nic się nie zmienia.

Wady nowej metody „pomoc frankowiczom 2021”

Nasz pomysł pomocy ma oczywiście wady, dwie podstawowe.

 1. Podejmiemy pełne ryzyko kosztów tylko i wyłącznie, gdy:
  • Twój kredyt jest już spłacony.
  • Bank, w którym posiadasz kredyt wpasowuje się w naszą listę banków.
  • Twoja umowa i sytuacja nie odbiega znacząco od standardu
 2. Pobieramy prowizję od sukcesu
  Jeśli wygramy Twój proces frankowy, to bank będzie musiał Ci zwrócić pieniądze. Wtedy ustaloną wcześniej część tych pieniędzy pobierzemy jako wynagrodzenie za wygraną.

Dla kogo dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z „programu” pomoc frankowiczom – sprawy bez ryzyka?

Nasza propozycja pomocy będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które boją się ryzyka związanego z pozwaniem banku oraz frankowiczów, którzy najzwyczajniej w świecie nie są w stanie zlecić sprawy kancelarii ze względu na koszty. Zdajemy sobie sprawę, że jest spora grupa takich osób, dlatego wychodzimy temu naprzeciw. Jest jeszcze jedna grupa – osoby, które po prostu nie wierzą, że sprawę frankową można wygrać 🙂

Z doświadczenia wiemy również, że części byłych klientów banku nie stać na reprezentacje kancelarii frankowej w standardowej formie, tutaj również nasz program będzie wielce pomocny.

W jakiej sytuacji nie warto decydować się na nasz pomysł pomoc frankowiczom 2021?

Ten pomysł nie jest dla Ciebie, jeśli finansowo stać Cię na poniesienie maksymalnych kosztów sprawy frankowej w przypadku porażki. Ponadto jeśli jesteś w stanie psychicznie znieść ryzyko, to zdecydowanie wybieraj samodzielnie kancelarię i pozywaj bank „na własną rękę”.

Śledź wyroki w sprawach frankowych i zastanów się, czy oferowana przez nas pomoc frankowiczom jest dla Ciebie!

Polecamy Nawigator SBB – to serwis, na którym gromadzone i aktualizowane są wyroki, dotyczące spraw frankowych. Bądź na bieżąco, zastanów się i podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Chcesz dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku możemy przeprowadzić sprawę bez kosztów?
Skontaktuj się z nami, Bezpłatna konsultacja